Який кондиціонер вибрати?

Кондиціонер вже давно є затребуваним і необхідним обладнанням в будинку. Час, коли кліматичні пристрої були в дивину пройшли. Сучасні кондиціонери дозволяють не тільки регулювати температуру в приміщенні, а й очищати повітря від пилу, бактерій, проводити іонізацію. Багато моделей можна використовувати в якості додаткового джерела опалення приміщень. Кондиціонери дають можливість створити комфортний затишний простір в будинку.

Кондиціонери винайдені для того, щоб створювати і підтримувати комфортний мікроклімат для мешканців будинку і працівників робочого кабінету. Вони з легкістю зможуть знизити температуру в нестерпно спекотний літній полудень, а в холодні дні зігріти. І при цьому зберегти необхідний рівень вологості, забезпечити киснем повітря.

Здається, що немає нічого складного в підборі кліматичного обладнання. Але це тільки на перший погляд. Щоб не помилитися при покупці, потрібно враховувати безліч особливостей.

В першу чергу з’ясуйте, які варіанти відповідають: а) з вашими побажаннями, б) вимогам до якості і в) необхідним технічним характеристикам.

Щоб не помилитися у виборі, не піддавайтеся впливу рекламних роликів по телебаченню або яскравим рекламним щитам на вулицях міста. Поради друзів, родичів і знайомих – теж не кращий варіант: те, що припало до смаку вашим сусідам або близьким, не обов’язково влаштує вас. Оптимальну інформацію, якій варто довіряти, можна отримати у кваліфікованих і досвідчених профі, які спеціалізуються в підборі такого роду товарів. Вибрати таку кліматичну техніку, яка буде відповідати всім вашим побажанням і одночасно задовольняти вимоги до якості, безпеки та функціональності просто. Зробити це, а також отримати відповіді на всі ваші запитання допоможуть продавці-консультанти і менеджери компанії «Студія свіжого Повітря».

Як підібрати кондиціонер для будинку?

Устаткування, яке встановлюється в будинках, квартирах і офісах має ряд параметрів, на які потрібно звернути увагу при покупці:

  • Найважливішим фактором є потужність кондиціонера. Даний параметр впливає на швидкість охолодження і обігріву повітря. Потужність безпосередньо пов’язана з площею кімнати. Для великих приміщень необхідно підбирати потужний кондиціонер.
  • Тип обладнання – інверторний або неінверторний. Перший вид працює не вимикаючись, досягнувши необхідного значення температури, а переходить в менш інтенсивний режим, підтримуючи її. Неінверторний ж кондиціонер по досягненні заданої температури вимикаються, і лише коли відбувається зміна на кілька градусів – знову включаються. Інверторні агрегати дозволяють економити електроенергію, продовжити термін експлуатації агрегату.
  • На підбір кондиціонера впливає кількість людей, які постійно перебувають в приміщенні, а також меблі і різне обладнання.
  • Бренд. У більшості випадків відомий бренд – це гарантія якості збірки і краще віддати перевагу більш якісним, перевіреним маркам. Від виробника часто залежить продуктивність, тривалість функціонування апаратури.

Сьогодні на ринку представлено безліч типів кондиціонерів, до яких відносяться настінні, канальні, касетні, підстелеві, підлогові, мобільні, колонні та інші. Кожен тип пристроїв має свої переваги, особливості та характеристики. При підборі обладнання для будинку необхідно враховувати інтер’єрні особливості, специфіку та функції приміщення, а також інші аспекти, які можуть вплинути на стабільну роботу кондиціонера. Поговоримо про оптимальні види для квартири, будинку та офісу.

  • Найбільш затребуваними серед покупців є настінні спліт-системи. Таке обладнання є компактним, просто монтується, вартість їх прийнятна. Пристрої оптимальні для застосування в невеликих і середніх за площею приміщеннях. Спліт-системи дозволяють підключити один зовнішній блок і декілька внутрішніх. Дуже зручно, якщо кондиціонери планується встановити в декількох кімнатах.
  • Канальні кондиціонери – оптимальна альтернатива спліт-комплексам, які кріпляться на стіну. Устаткування буде практично повністю заховано, видно будуть жалюзі внутрішнього блоку. Деякі пристрої застосовуються для охолодження, опалення кількох приміщень в будівлі. Також деякі апарати передбачають опцію підмішування свіжого повітря з вулиці.
  • Стельові пристрої прекрасно підходять для побутових приміщень. Вони дозволяють контролювати температурний режим в приміщенні. Вони забезпечує приплив свіжого повітря, найбільш оптимальний для приміщень різних типів. Пристрої монтуються практично під стелею, що дозволяє якісно розподіляти холодне, тепле повітря, створюючи нормальну температуру в приміщенні. Також вони володіють мають сучасний зовнішній  вигляд, а компактність забезпечує поєднання з інтер’єрним облаштуванням в будь-якій стилістиці.

Як продовжити життя кондиціонера після покупки?

Якщо правильно доглядати за кондиціонером, то він може прослужити набагато довше. А для того, щоб збільшити його термін служби, потрібно дотримуватися наступних правил по догляду за ним.

Для початку під час покупки слід вибирати кондиціонер, компанія якої, може надати послуги технічного обслуговування, що і допоможе продовжити термін служби. «Студія свіжого Повітря» дає гарантію на техніку і надає сервісне обслуговування.

Наступним етапом, вже після тривалого використання, буде заміна фільтрів, час від часу їх потрібно міняти. Причина в тому, що саме фільтри очищують повітря.

Також слід уникати попадання тополиного пуху в конденсаторний блок так як це може вивести з ладу кондиціонер. Якщо це все ж сталося, не потрібно намагатися полагодити техніку самостійно, адже можна пошкодити як кришку так і мотор, що в результаті призведе до його недієздатності.

Наприклад, якщо від кондиціонерів виходить шум і вібрація, то це говорить про те, що всередині несправний вентилятор і його елементи. Це може відбуватися з двох причин, або через заводський брак, або ж справа в неправильному використанні даної техніки, в такому випадку потрібно викликати наших фахівців.

Важливим фактом є те, що саме зимовий період є найнебезпечнішим для експлуатації кондиціонера, так як саме в цей час техніка найчастіше ламається. Через це фахівці не рекомендують використовувати його в режимі повітряного охолодження, тому що це може привести до поломки.

У кондиціонері є речовина під назвою фреон, воно виконує роль холодоагенту, в процесі експлуатації потрібно стежити за його кількістю. Потрібно кожні два роки поповнювати запас речовини. У разі якщо цього не зробити рівень фреону знизиться і це призведе до поломки.

Підсумок

Рекомендуємо вам вибирати кліматичну техніку з низьким рівнем шуму. Ваша квартира, будинок або офіс тільки зрадіє появі тихого кондиціонера, йому там буде саме місце. У багатьох кліматичних системах є окремий нічний режим: під час відпочинку він буде найбільш доречний. Безшумний прилад коштує трохи дорожче, але ціна цілком виправдана комфортом.

Купити кондиціонер в Чернівцях ви можете в «Студія свіжого Повітря». Широкий асортимент кліматичної техніки для охолодження приміщень або обігріву, професійна консультація менеджера і кваліфікована бригада монтажників – запорука довгої і комфортною служби техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *